انتقال پول به ایران

اگر در آمریکا، کانادا، اروپا و یا هرنقطه دیگر جهان زندگی می کنید و قصد دارید برای خانواده خود در ایران پول ارسال کنید و یا اینکه در ایران زندگی می‌کنید و کالا یا خدماتی به خارج کشور فروخته اید و اکنون می‌خواهید پول آن را به ایران انتقال دهید، می‌توانید از خدمات صرافی ریال در حوزه ارسال پول به ایران استفاده کنید.

انتقال پول به ایران

روش انتقال پول به ایران توسط صرافی ریال

ابتدا شما نام شرکت و یا شخصی که قرار است به شما پول واریز کند را به ما می دهید و سپس ما با توجه به زمینه کاری شرکت واریز کننده، کشور، نوع ارز و مقدار ارز ارسالی، شماره حسابی در کشور انگلستان که متعلق به خودمان (کاملا غیر ایرانی و معتبر) است می دهیم. شما بعد ارسال حواله سوئیفت و یا سپا رسید آن را برای ما ارسال می کنید و بعد دریافت مبلغ در حساب ما، می توانید معادل آن را در ایران و یا هر کجای دیگر دنیا به روش دلخواه خود دریافت کنید.

سقف و کف ارسال پول به ایران

کف دریافت و ارسال حواله از طریق سوئیفت و سپا در صرافی ریال معادل 5 هزار دلار است و هیچ سقفی برای دریافت حواله وجود ندارد. حساب های ما توانایی دریافت مبالغ بسیار بالا(حتی چند ده میلیون دلار) را دارند، اگر حساب واریز کننده بتواند این مبلغ را ارسال کند ما مشکلی در دریافت آن نخواهیم داشت و تنها مسئله ای که ممکن است اتفاق بیفتد این است که کمی ریال کردن مبلغ دریافتی زمان بر باشد.

لازم به ذکر است دوستانی که مبالغ دریافتی آنها زیر 5 هزار دلار است می توانند از روش های دیگر مانند حواله وسترن یونیون و یا مانی گرام استفاده کنند.

کارمزد و زمان مورد نیاز برای انتقال پول به ایران

کارمزد و زمان مورد نیاز برای انجام کامل فرآیند انتقال پول به ایران برای مبالغ و روش های مختلف متفاوت است.

بله. با توجه به زمینه کاری شرکت واریز کننده و با مشورت شما اینویسی برای فروش محصول و یا خدماتی آماده می شود و به شما داده می شود تا آن را به بانک مبدا بدهید تا ارسال حواله را تایید کنند.

100 درصد. در واقع ما بعد دریافت مبلغ حواله شما، آن را به مشتریان دیگری که به حواله نیاز دارند میفروشیم و پول شما را پرداخت می کنیم. اگر خود شما حواله بخواهید، کار ما را راحت تر کرده اید!

بله همانطور که گفته شد همه حساب هایی که ما به مشتریان می دهیم متعلق به خودمان است و پس از انجام اولین حواله، در دفعات بعدی هم می توان از همان حساب استفاده کرد.

خیر، تقریبا با بیش از 20 ارز رایج دنیا امکان ارسال و دریافت حواله وجود دارد. اگر واریز کننده به جای شرکت، شخص باشد.

پشتیبانی صرافی ریال

پاسخگوی سوالات ارزی شما هستیم

پشتیبانی صرافی ریال

پاسخگوی سوالات ارزی شما هستیم

پشتیبانی صرافی ریال