حواله به د بی

از طریق کانال مطمئن انتقال پول

امارات کشوری با واحد پولی درهم می باشد؛ درخواست حواله به امارات به علت تجارت گسترده ایران با این کشور بسیار بالاست. معمولا حواله به امارت جهت پرداخت حساب های مالی بازرگانان می باشد. شهر دبی در کشور امارات قرار دارد و مرکز تجارت و صنعت گردشگری این کشور می باشد. حواله به دبی یا امارات توسط حساب تجاری صرافی ریال انجام خواهد شد و کمترین ریسک را در پی دارد.

صرافی ریال با ارائه سرویس حواله ارزی به دبی ، این کار را ساده کرده است. در این روش نیازی به پرداخت دلار و درهم نخواهد بود و در سریعترین زمان انجام خواهد شد.

شما جزء کدام گروه هستید؟ امنیت حواله برای شما مهم است؟ با ما درتماس باشید.

حواله پول به دبی

حواله سوئیفت به دبی – امارات

برای بهتر انجام شدن عملیات حواله ارزی و ارسال قطعی هویت فرد دریافت کننده بسیار مهم می باشد از اینرو جهت صدور حواله بهدبی در اولین گام، اطلاعات هویتی فرد گیرنده تایید می گردد. شما می توانید درخواست حواله به دلار، یورو ، درهم و دیگر واحدهای ارزی را ارسال نمایید اما پیشنهاد ما ارسال حواله به واحد پولی همان کشور می باشد.به دلیل اینکه معمولا درخواست ها جهت پرداخت صورتحساب مالی و یا ارسال به اقوام می باشد؛ بطور معمول حواله های ارسالی به دبی با واحد درهم انجام می پذیرد. صرافی ریال در بهترین زمان با مناسبترین کارمزد خدمات حواله بهدبی را انجام خواهد داد.

فراموش نکنید که حواله های ارزی از ایران دارای چالش های فراون می باشد، لطفا قبل از انجام حواله به دبی از کارشناسان صرافی ریال مشاوره رایگان دریافت کنید.

پس از تکمیل فرم، درخواست شما بررسی می گردد و اطلاعات هویتی و مالی از شما درخواست می گردد.

پشتیبانی صرافی ریال

پاسخگوی سوالات ارزی شما هستیم

همچنین می تواند شماره تماس خود را وارد کنید تا ما با شما تماس بگیریم

    لطفا شماره را با کد کشور وارد کنید.

    پشتیبانی صرافی ریال

    پاسخگوی سوالات ارزی شما هستیم

    پشتیبانی صرافی ریال