حواله به چین

از طریق کانال مطمئن انتقال پول

از آنجایی که چین تامین کننده عمده ی کالای ایران می باشد، روزانه انجام حواله به چین بسیار زیاد انجام می پذیرد. عموما افرادی که قصد وارد نمودن کالا و یا تامین مواد اولیه را دارند ازاین نوع حواله استفاده می کنند. حواله به چین در این اواخر برای دانشجویان و بازاریاب ها نیز استفاده می شود. راه های مختلفی جهت حواله به چین وجود دارد که از جمله به حواله بانکی، سوئیفت وسترن یونیون و … اشاره نمود.

در صورتیکه شما تامین کننده هستید و یا قصد ورود کالا را دارید بهترین راه حواله از طریق سوئیفت می باشد. اگر دانشجو هستید و یا کسب و کاری در چین دارید با ما تماس بگیرید تا بهترین راه حل را در اختیارتان قرار دهیم.

شما جزء کدام گروه هستید؟ امنیت حواله برای شما مهم است؟ با ما درتماس باشید.

حواله پول به چین

حواله سوئیفت به چین

چین یک کشور بزرگ تجاری می باشد. میزان حواله های صورت گرفته توسط صرافی ریال برای کشور چین در بالاترین حد خود قرار دارد. امن ترین روش برای ارسال حواله به کشور چین، سوئیفت می باشد. صرافی ریال؛ حواله یوآن چین را در سریعترین زمان و با مناسبترین کارمزد انجام می دهد. به محض دریافت درخواست حواله یوآن برای شما انجام خواهد شد. حواله سوئیفت به چین سقف ندارد و مبلغ دلخواه شما حواله می گردد.

فراموش نکنید که حواله های ارزی از ایران دارای چالش های فراون می باشد، لطفا قبل از انجام حواله به چین از کارشناسان صرافی ریال مشاوره رایگان دریافت کنید.

پس از تکمیل فرم، درخواست شما بررسی می گردد و اطلاعات هویتی و مالی از شما درخواست می گردد.

پشتیبانی صرافی ریال

پاسخگوی سوالات ارزی شما هستیم

همچنین می تواند شماره تماس خود را وارد کنید تا ما با شما تماس بگیریم

    لطفا شماره را با کد کشور وارد کنید.

    پشتیبانی صرافی ریال

    پاسخگوی سوالات ارزی شما هستیم

    پشتیبانی صرافی ریال