حواله پوند به انگلیس

از طریق کانال مطمئن انتقال پول

قصد حواله با انگلستان را دارید؟ بهترین روش انتقال، سوئیفت می باشد. بطور کلی حواله ارزی به انگلستان از طریق سوئیفت به راحتی انجام خواهد شد. تنها چالش حواله به انگلستان، محدودیت در مبالغ پایین می باشد. در صورت مشخص بودن هویت فرد گیرنده ریسک حواله به انگلستان پایین می باشد. معمولا افراد جهت پرداخت شهریه دانشگاه، انتقال برای اقوام؛ انتقال وجه به انگلستان انجام می دهند

صرافی ریال با ارائه سرویس حواله ارزی به انگلستان، این کار را ساده کرده است. در این روش نیازی به پرداخت دلاری نخواهد بود و در سریعترین زمان انجام خواهد شد.

شما جزء کدام گروه هستید؟ امنیت حواله برای شما مهم است؟ با ما درتماس باشید.

حواله به انگلستان

حواله به انگلستان

انگلستان یک کشور با سیاست های مالی شفاف می باشد و انجام حواله به این کشور در سریعترین زمان امکان پذیر می باشد. در صورتیکه قصد حواله به انگلستان را داشته باشید، راه مطمئن و امن را انتخاب کنید. صرافی ریال ارزی که انتقال می دهید به صورت امن به حساب فرد یا شرکت دریافت کننده واریز می کند. حساب صرافی ریال در انگلستان بصورت تجاری فعال می باشد؛ درصورتی که نیاز به دریافت وجه از طریق حواله انگلستان داشته باشید، اطلاعات حساب در اختیار شما قرار می گیرد. صرافی ریال با مناسبترین کارمزد و سریعترین روش خدمات حواله به انگلستان را انجام خواهد داد.

فراموش نکنید که حواله های ارزی از ایران دارای چالش های فراون می باشد، لطفا قبل از انجام حواله به انگلستان از کارشناسان صرافی ریال مشاوره رایگان دریافت کنید.

پس از تکمیل فرم، درخواست شما بررسی می گردد و اطلاعات هویتی و مالی از شما درخواست می گردد.

پشتیبانی صرافی ریال

پاسخگوی سوالات ارزی شما هستیم

همچنین می تواند شماره تماس خود را وارد کنید تا ما با شما تماس بگیریم

    لطفا شماره را با کد کشور وارد کنید.

    پشتیبانی صرافی ریال

    پاسخگوی سوالات ارزی شما هستیم

    پشتیبانی صرافی ریال