حواله به کانادا

از طریق کانال مطمئن انتقال پول

کانادا کشوری با واحد دلار می باشد؛ دلار این کشور در مقایسه با دلار آمریکا کمی ارزانتر می باشد. حواله به کانادا عموما برای هزینه های مهاجرت، انتقال به اقوام، پرداخت شهریه انجام می شود. این کشور میزبان ایرانیان زیادی می باشد که مشغول تحصیل و کار هستند. حواله به کانادا عموما از طریق سوئیفت انجام می شود. مشتریان ما درحال حاضر به صورت غیر حضوری از خدمات حواله به کانادا استفاده می کنند.

شما جزء کدام گروه هستید؟ امنیت حواله برای شما مهم است؟ با ما درتماس باشید.

حواله پول به کانادا

صدور و ارسال حواله ارزی به استرالیا

برای بهتر انجام شدن عملیات حواله ارزی و ارسال قطعی هویت فرد دریافت کننده بسیار مهم می باشد از اینرو جهت صدور حواله به کانادا در اولین گام، اطلاعات هویتی فرد گیرنده تایید می گردد. شما می توانید درخواست حواله به دلار، یورو و دیگر واحدهای ارزی را ارسال نمایید اما پیشنهاد ما ارسال حواله به واحد پولی همان کشور می باشد.به دلیل اینکه معمولا درخواست ها جهت پرداخت شهریه و یا ارسال به اقوام می باشد؛ بطور معمول حواله های ارسالی به کشورهای آمریکایی به واحد دلار انجام می پذیرد. صرافی ریال در بهترین زمان با مناسبترین کارمزد خدمات حواله به کانادا را انجام خواهد داد.

فراموش نکنید که حواله های ارزی از ایران دارای چالش های فراون می باشد، لطفا قبل از انجام حواله به کانادا از کارشناسان صرافی ریال مشاوره رایگان دریافت کنید.

پس از تکمیل فرم، درخواست شما بررسی می گردد و اطلاعات هویتی و مالی از شما درخواست می گردد.

پشتیبانی صرافی ریال

پاسخگوی سوالات ارزی شما هستیم

همچنین می تواند شماره تماس خود را وارد کنید تا ما با شما تماس بگیریم

    لطفا شماره را با کد کشور وارد کنید.

    پشتیبانی صرافی ریال

    پاسخگوی سوالات ارزی شما هستیم

    پشتیبانی صرافی ریال