حواله دلار به آمریکا

ارسال پول به آمریکا

کشور امریکا شامل بیشترین مهاجرین ایرانی بعد از انقلاب تا کنون می باشد و بر اساس امار موجود بیشترین ایرانیان خارج از کشور در امریکا سکونت دارند از این رو حواله دلار امریکا و برعکس حواله از امریکا به ایران امری معمول و انکار ناپذیر در بین ایرانیان است ولی با توجه به تحریم ها و سخت گیری هایی که توسط دولت امریکا در خصوص واریزی هایی با مبدا یا مقصد ایران وجود دارد همیشه انجام حواله به امریکا و یا بر عکس دغدغه ای به حق برای ایرانیان بوده است. صرافی ریال با در اختیار داشتن منابعی مطمئن و ایمن اماده انجام فرایند دریافت حواله از مبدا امریکا به ایران یا بر عکس از ایران به امریکا می باشد با ما تماس بگیرید تا بهترین راه حل را در اختیارتان قرار دهیم.

خرید

۰ دریافت می کنید.

فروش

دریافت می کنید.

تحویل نقدی در چند شهر آمریکا حواله داخلی آمریکا پرداخت با چک حواله زل (Zelle) در آمریکا
در برخی شهرها می توانیم به شما دلار تحویل دهیم و یا از شما دریافت کنیم. برای مبالغ نه چندان بزرگ می توانیم از حساب های موجود در خود آمریکا برای شما حواله بزنیم و یا دریافت کنیم. اگر جای پول نقد به ما چک (غیر گیفت) بدهید، با قیمت مناسب تری می توانیم به شما ریال یا ارزهای دیگر دهیم. اگر از ما جای پول نقد چک بخواهید هزینه شما بالاتر خواهد بود. حواله از طریق سیستم زل در آمریکا، سریع و مطمئن برای مبالغ نه چندان بزرگ است که ما امکان دریافت و پرداخت با آن را داریم.
انتقال پول از آمریکا به ایران پرداخت هزینه دانشگاه، خوابگاه و… امکان تراکنش غیر ریالی حواله شرکتی به آمریکا
اگر در حساب های شخصی و یا شرکتی خود هر مبلغی دارید و قصد دارید آن را به ایران منتقل کنید با راهکارهای مناسب و امن این کار را برای شما انجام خواهیم داد. اگر قرار است هزینه هر خدماتی را در آمریکا پرداخت کنید از هر روش پرداختی که باشد ما می توانیم آن را به جای شما پرداخت کنیم.(بالای 1000 دلار) در تراکنش دلاری خود، شما جای ریال می توانید دلار، یورو و یا تتر دریافت و یا پرداخت کنید. مطمئن ترین و راحت ترین راه برای انتقال پول های بالا به آمریکاست. برای این کار نیاز به هماهنگی جهت صدور اینویس مناسب است.

چرا صرافی ریال؟

پرداخت بدون واسطه

تمامی حواله های شرکتی شما از حساب خود صرافی و توافق نوع اینویس انجام خواهد شد و نه واسطه ای!

حساب ثابت برای فعالیت های مستمر

اگر به صورت مستمر خدمات دریافت و پرداخت پول به صورت شرکتی دارید، حساب ثابتی در انگلیس به شما خواهیم داد.

تضمین بلوکه نشدن حوالجات

سخت ترین حواله ها برای ایرانیان، حواله دلار و باز سخت ترین کشور برای حواله آمریکاست. ما بلوکه نشدن حواله دلار به آمریکا را تضمین می کنیم.

امکان تراکنش غیرریالی

شما جای ریال می توانید دلار، یورو و یا تتر دریافت و یا پرداخت کنید.

مراحل حواله دلار

مرحله اول


استعلام قیمت ارز

استعلام به روز حواله دلار و ثبت سفارش

مرحله دوم


احراز هویت و پرداخت

احراز هویت فرد واریز کننده و پرداخت هزینه حواله دلار

مرحله سوم


ارائه اطلاعات حساب مقصد

ارائه حساب مقصد جهت استعلام حساب

مرحله چهارم


انتقال پول و ارائه رسید

واریز دلار به حساب مقصد شما و ارسال رسید پرداخت

نکات تکمیلی حواله دلار آمریکا

ارسال پول از آمریکا به ایران

بسته به روش انتقال شما، بین 1 تا 5 روز کاری.

بسته به روش ارسال متفاوت است ولی به ندرت بالای 100 دلار می شود و اکثرا با کمتر از 100 دلار قابل انجام است.

سقفی برای انتقال پول از سمت ما وجود ندارد ولی توصیه می شود بسته به روش ارسال، مبالغ درشت در چند پارت ارسال شود. کف انتقال پول برای پرداخت های اینترنتی 1000 دلار، انتقال حسابی 2500 دلار و پرداخت های نقدی و چک 10 هزار دلار آمریکا.

باید قبل انجام تراکنش، مدارک ترجمه شده ای از منشا پول خود(مبایعه نامه فروش ملک در ایران، نامه انحصار وراثت، هدیه و کمک هزینه از سمت خانواده و …) را آماده داشته باشید تا در صورت نیاز سریع به بانک ارائه دهید. همچنین بهتر است در صورتی که خیلی با کارهای مالیاتی و قانونی آشنایی ندارید از سرویس دریافت و پرداخت نقدی ما استفاده کنید.

از راه هایی که خودتان می شناسید استعلام ما را بگیرید و باز برای اطمینان از مبالغ پایین برای انتقال استفاده کنید و به مرور و کسب اعتماد مبالغ انتقال خود را افزایش دهید.

پشتیبانی صرافی ریال

پاسخگوی سوالات ارزی شما هستیم

پشتیبانی صرافی ریال

پاسخگوی سوالات ارزی شما هستیم

پشتیبانی صرافی ریال