حواله رینگیت به مالزی

ارسال پول به مالزی

مالزی نام کشوری در جنوب شرقی آسیاست و واحد پولی این کشور رینگیت می باشد. علاوه بر اینکه ایرانیان زیادی به مالزی مهاجرت کرده اند، دانشجویان بسیاری هم برای تحصیل در شهرهای کوالالامپور، سلالنگور و … حضور دارند. حواله رینگیت به مالزی توسط حساب تجاری صرافی ریال انجام خواهد شد و کمترین ریسک را در پی دارد.

صرافی ریال با داشتن ارتباط های فراوان که به واسطه چندین سال کار در حوزه های مالی بدست آورده است برای انتقال پول از ایران به مالزی و یا از مالزی به ایران می تواند در خدمت شما هموطنان گرامی باشد. در صورتی که شما هم قصد حواله به مالزی را دارید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید

۰ دریافت می کنید.

فروش

دریافت می کنید.

حواله شخصی به مالزی حواله شرکتی به مالزی حواله داخلی مالزی تحویل پول نقدی
تا سقف 10 هزار رینگیت به حساب شخصی داخل مالزی حواله ارسال کنید یا موجودی آن را به تومان تبدیل کنید. بدون محدودیت به حساب شرکتی در مالزی حواله سوئیفت ارسال کنید و یا از طریق ما از آنها دریافت کنید. به جای سوئیفت، چه برای حواله شخصی و چه شرکتی، امکان حواله داخلی مالزی وجود دارد. در چند شهر مالزی امکان دریافت و پرداخت نقدی رینگیت مالزی وجود دارد.
تبدیل تتر به رینگیت وسترن یونیون و مانی گرام انتقال پول به ایران پرداخت دانشگاه
به جای تومان، امکان پرداخت تتر برای حواله و پرداخت نقدی وجود دارد. ارسال و دریافت حواله وسترن یونیون و مانی گرام تا سقف 7 هزار رینگیت به صورت نقدی و یا ارسال حواله به حساب های ما، معادل تومانی آن را در ایران تحویل بگیرید. هزینه اپلیکیشن فی، شهریه و دیپوزیت دانشگاه، هزینه سفارت و خوابگاه و …

چرا صرافی ریال؟

پرداخت بدون واسطه

تمامی حواله های شرکتی شما از حساب خود صرافی و توافق نوع اینویس انجام خواهد شد و نه واسطه ای!

حساب ثابت برای فعالیت های مستمر

اگر به صورت مستمر خدمات دریافت و پرداخت پول دارید، حساب ثابتی در داخل مالزی به شما خواهیم داد.

امکان مبادله حضوری برای تبدیل رینگیت

برای خدماتی مانند تبدیل تتر به دلار یا یورو، که امکان مبادله پایاپای وجود دارد، در چند شهر مالزی(بسته به موجودی) انجام پذیر است.

امکان تراکنش غیرریالی

شما جای ریال می توانید دلار، رینگیت و یا تتر دریافت و یا پرداخت کنید.

مراحل حواله رینگیت

مرحله اول


استعلام قیمت ارز

استعلام به روز حواله رینگیت و ثبت سفارش

مرحله دوم


احراز هویت و پرداخت

احراز هویت فرد واریز کننده و پرداخت هزینه حواله رینگیت

مرحله سوم


ارائه اطلاعات حساب مقصد

ارائه حساب مقصد جهت استعلام حساب

مرحله چهارم


انتقال پول و ارائه رسید

واریز رینگیت به حساب مقصد شما و ارسال رسید پرداخت

نکات تکمیلی حواله رینگیت مالزی

به هر بانکی که به سیستم سوییفت و یا سپا وصل باشد می توانیم پول انتقال دهیم. تقریبا تمامی بانک های روسی و یا همچنین همه بانک های کشورهای دیگر که در مالزی شعبه دارند به یکی از دوسیستم سپا یا سوئیفت و یا هر دو متصل هستند و ما می توانیم براحتی پول شما را به آنها انتقال دهیم.

بله چه به صورت نقدی و چه موجود در حساب، امکان نقد کردن وجود دارد. در واقع منشا بیشتر پول هایی که ما به مالزی حواله می کنیم همین نقد کردن پول هموطنانمان در مالزی و دیگر کشورهای اروپایی است.

بسته به مبلغ و روش انتقال شما از چند ساعت تا نهایتا 3 روز کاری متغیر است.

حداقل 100 رینگیت و هیج سقف و حداکثری برای حواله به مالزی وجود ندارد.

بسته به میزان انتقال پول و روش انتخابی شما متفاوت است. هزینه خدمات قبل از انجام به شما توسط کارشناسان ما به شما اطلاع داده می شود. از طریق واتساپ با همکاران ما در ارتباط باشید.

تتر، در ایران از ما یا هر صرافی دیگری تتر بخرید و در کیف پول خود نگهدارید، هر موقع که نیاز داشتید ما در کمتر از چند ساعت آن را به رینگیت یا رینگیت برایتان تبدیل می کنیم و در حساب و یا به صورت نقدی به شما تحویل می دهیم.

پشتیبانی صرافی ریال

پاسخگوی سوالات ارزی شما هستیم

پشتیبانی صرافی ریال

پاسخگوی سوالات ارزی شما هستیم

پشتیبانی صرافی ریال