حواله روپیه به هند

ارسال پول به هند

هند یکی از نوریستی ترین کشورهای جهان به شمار می رود و واحد پولی این کشور روپیه می باشد. علاوه بر اینکه بیش از صد هزار نفر ایرانی به هند مهاجرت کرده اند، دانشجویان بسیاری هم برای تحصیل در شهرهای بمبئی (مومبای)، دهلی و … حضور دارند. حواله روپیه به هند توسط حساب تجاری صرافی ریال انجام خواهد شد و کمترین ریسک را در پی دارد.

صرافی ریال با داشتن ارتباط های فراوان که به واسطه چندین سال کار در حوزه های مالی بدست آورده است برای انتقال پول از ایران به هند و یا از هند به ایران می تواند در خدمت شما هموطنان گرامی باشد. در صورتی که شما هم قصد حواله به هند را دارید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید

۰ دریافت می کنید.

فروش

دریافت می کنید.

حواله شخصی به هند حواله شرکتی به هند حواله داخلی هند تحویل پول نقدی
تا سقف 10 هزار روپیه به حساب شخصی داخل هند حواله ارسال کنید یا موجودی آن را به تومان تبدیل کنید. بدون محدودیت به حساب شرکتی در هند حواله سوئیفت ارسال کنید و یا از طریق ما از آنها دریافت کنید. به جای سوئیفت، چه برای حواله شخصی و چه شرکتی، امکان حواله داخلی هند وجود دارد. در چند شهر هند امکان دریافت و پرداخت نقدی روپیه هند وجود دارد.
تبدیل تتر به روپیه وسترن یونیون و مانی گرام انتقال پول به ایران پرداخت دانشگاه
به جای تومان، امکان پرداخت تتر برای حواله و پرداخت نقدی وجود دارد. ارسال و دریافت حواله وسترن یونیون و مانی گرام تا سقف 7 هزار روپیه به صورت نقدی و یا ارسال حواله به حساب های ما، معادل تومانی آن را در ایران تحویل بگیرید. هزینه اپلیکیشن فی، شهریه و دیپوزیت دانشگاه، هزینه سفارت و خوابگاه و …

چرا صرافی ریال؟

پرداخت بدون واسطه

تمامی حواله های شرکتی شما از حساب خود صرافی و توافق نوع اینویس انجام خواهد شد و نه واسطه ای!

حساب ثابت برای فعالیت های مستمر

اگر به صورت مستمر خدمات دریافت و پرداخت پول دارید، حساب ثابتی در داخل هند به شما خواهیم داد.

امکان مبادله حضوری برای تبدیل روپیه

مبلغ به صورت لحظه ای(حواله) و در باقی بانک ها EFT می شود.

امکان تراکنش غیرریالی

شما جای ریال می توانید دلار، روپیه و یا تتر دریافت و یا پرداخت کنید.

مراحل حواله روپیه

مرحله اول


استعلام قیمت ارز

استعلام به روز حواله روپیه و ثبت سفارش

مرحله دوم


احراز هویت و پرداخت

احراز هویت فرد واریز کننده و پرداخت هزینه حواله روپیه

مرحله سوم


ارائه اطلاعات حساب مقصد

ارائه حساب مقصد جهت استعلام حساب

مرحله چهارم


انتقال پول و ارائه رسید

واریز روپیه به حساب مقصد شما و ارسال رسید پرداخت

نکات تکمیلی حواله روپیه هند

به هر بانکی که به سیستم سوییفت و یا سپا وصل باشد می توانیم پول انتقال دهیم. تقریبا تمامی بانک های هندی و یا همچنین همه بانک های کشورهای دیگر که در هند شعبه دارند به یکی از دوسیستم سپا یا سوئیفت و یا هر دو متصل هستند و ما می توانیم براحتی پول شما را به آنها انتقال دهیم.

بله چه به صورت نقدی و چه موجود در حساب، امکان نقد کردن وجود دارد. در واقع منشا بیشتر پول هایی که ما به هند حواله می کنیم همین نقد کردن پول هموطنانمان در هند و دیگر کشورهای اروپایی است.

بسته به مبلغ و روش انتقال شما از چند ساعت تا نهایتا 3 روز کاری متغیر است.

حداقل 100 روپیه و هیج سقف و حداکثری برای حواله به هند وجود ندارد.

بسته به میزان انتقال پول و روش انتخابی شما متفاوت است. هزینه خدمات قبل از انجام به شما توسط کارشناسان ما به شما اطلاع داده می شود. از طریق واتساپ با همکاران ما در ارتباط باشید.

تتر، در ایران از ما یا هر صرافی دیگری تتر بخرید و در کیف پول خود نگهدارید، هر موقع که نیاز داشتید ما در کمتر از چند ساعت آن را به روپیه یا روپیه برایتان تبدیل می کنیم و در حساب و یا به صورت نقدی به شما تحویل می دهیم.

پشتیبانی صرافی ریال

پاسخگوی سوالات ارزی شما هستیم

پشتیبانی صرافی ریال

پاسخگوی سوالات ارزی شما هستیم

پشتیبانی صرافی ریال