حواله یورو به فرانسه

ارسال پول به فرانسه

فرانسه بزرگترین کشور اروپای غربی و دومین کشور پرجمعیت اروپاست. جز 8 کشور صنعتی جهان و عضو دائمی شورای امنیت و همچنین اولین مقصد توریستی جهان با بالغ بر 90 میلیون گردشگر در سال است. فرانسه، بعد از فرانسه و انگلیس سومین مقصد مهاجرتی ایرانیان در اروپاست. به همین دلایل روزانه افراد زیادی از هموطنانمان برای مصارف تجاری، تحصیلی و یا گردشگری قصد حواله و انتقال پول به فرانسه را دارند که متاسفانه بنا به دلایل تحریم های بین المللی و عدم دسترسی ایرانیان به سیستم های انتقال بانکی مانند سوئیفت و سپا و وسترن یونیون، با مشکلات فراوانی روبرو هستند.

صرافی ریال با داشتن ارتباط های فراوان که به واسطه چندین سال کار در حوزه های مالی بدست آورده است برای انتقال پول از ایران به فرانسه و یا از فرانسه به ایران می تواند در خدمت شما هموطنان گرامی باشد. در صورتی که شما هم قصد حواله به فرانسه را دارید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید

۰ دریافت می کنید.

فروش

دریافت می کنید.

حواله شخصی به فرانسه حواله شرکتی به فرانسه حواله داخلی فرانسه تحویل پول نقدی
تا سقف 10 هزار یورو به حساب شخصی داخل فرانسه حواله ارسال کنید یا موجودی آن را به تومان تبدیل کنید. بدون محدودیت به حساب شرکتی در فرانسه حواله سوئیفت ارسال کنید و یا از طریق ما از آنها دریافت کنید. به جای سوئیفت، چه برای حواله شخصی و چه شرکتی، امکان حواله داخلی فرانسه وجود دارد. تا سقف 10 هزار دلار فرانسه به حساب شخصی داخل فرانسه حواله ارسال کنید یا موجودی آن را به تومان تبدیل کنید. بدون محدودیت به حساب شرکتی در فرانسه حواله سوئیفت ارسال کنید و یا از طریق ما از آنها دریافت کنید. به جای سوئیفت، چه برای حواله شخصی و چه شرکتی، امکان حواله داخلی فرانسه وجود دارد. در چند شهر فرانسه امکان دریافت و پرداخت نقدی دلار فرانسه وجود دارد.
تبدیل تتر به یورو وسترن یونیون و مانی گرام انتقال پول به ایران پرداخت دانشگاه
به جای تومان، امکان پرداخت تتر برای حواله و پرداخت نقدی وجود دارد. ارسال و دریافت حواله وسترن یونیون و مانی گرام تا سقف 7 هزار یورو به صورت نقدی و یا ارسال حواله به حساب های ما، معادل تومانی آن را در ایران تحویل بگیرید. هزینه اپلیکیشن فی، شهریه و دیپوزیت دانشگاه، هزینه سفارت و خوابگاه و …

چرا صرافی ریال؟

پرداخت بدون واسطه

تمامی حواله های شرکتی شما ازحساب خود صرافی و توافق نوع اینویس انجام خواهد شد و نه واسطه ای!

حساب ثابت برای فعالیت های مستمر

اگر به صورت مستمر خدمات دریافت و پرداخت پول دارید، حساب ثابتی در داخل فرانسه و یا انگلیس به شما خواهیم داد.

امکان مبادله حضوری برای تبدیل دلار

برای خدماتی مانند تبدیل تتر به دلار یا یورو، که امکان مبادله پایاپای وجود دارد در چند شهر فرانسه(بسته به موجودی) انجام پذیر است.

امکان تراکنش غیرریالی

شما جای ریال می توانید دلار، یورو و یا تتر دریافت و یا پرداخت کنید.

مراحل حواله یورو

مرحله اول


استعلام قیمت ارز

استعلام به روز حواله یورو و ثبت سفارش

مرحله دوم


احراز هویت و پرداخت

احراز هویت فرد واریز کننده و پرداخت هزینه حواله یورو

مرحله سوم


ارائه اطلاعات حساب مقصد

ارائه حساب مقصد جهت استعلام حساب

مرحله چهارم


انتقال پول و ارائه رسید

واریز یورو به حساب مقصد شما و ارسال رسید پرداخت

نکات تکمیلی حواله یورو فرانسه

به هر بانکی که به سیستم سوییفت و یا سپا وصل باشد می توانیم پول انتقال دهیم. تقریبا تمامی بانک های فرانسوی و یا همچنین همه بانک های کشورهای دیگر که در فرانسه شعبه دارند به یکی از دوسیستم سپا یا سوئیفت و یا هر دو متصل هستند و ما می توانیم براحتی پول شما را به آنها انتقال دهیم.

بله چه به صورت نقدی و چه موجود در حساب، امکان نقد کردن وجود دارد. در واقع منشا بیشتر پول هایی که ما به فرانسه حواله می کنیم همین نقد کردن پول هموطنانمان در فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی است.

بسته به مبلغ و روش انتقال شما از چند ساعت تا نهایتا 3 روز کاری متغیر است.

حداقل 100 یورو و هیج سقف و حداکثری برای حواله به فرانسه وجود ندارد.

بسته به میزان انتقال پول و روش انتخابی شما متفاوت است. هزینه خدمات قبل از انجام به شما توسط کارشناسان ما به شما اطلاع داده می شود. از طریق واتساپ با همکاران ما در ارتباط باشید.

تتر، در ایران از ما یا هر صرافی دیگری تتر بخرید و در کیف پول خود نگهدارید، هر موقع که نیاز داشتید ما در کمتر از چند ساعت آن را به دلار یا یورو برایتان تبدیل می کنیم و در حساب و یا به صورت نقدی به شما تحویل می دهیم.

پشتیبانی صرافی ریال

پاسخگوی سوالات ارزی شما هستیم

پشتیبانی صرافی ریال

پاسخگوی سوالات ارزی شما هستیم

پشتیبانی صرافی ریال