حواله به آمریکا

در حال حاضر نبض اقتصاد دنیا در آمریکا فعال است. کشوری که مهاجران ایرانی بسیاری را در خود جای داده است.کسانی که  قصد حواله پول به آمریکا را دارند شرایط ویژه ای خواهند داشت. مراحل حواله به آمریکا مانند دیگر کشورها انجام خواهد شد، با این تفاوت که ریسک بالای حواله ارزی به آمریکا این کار را سخت خواهد کرد. ممکن است حساب فرد گیرنده و یا فرستنده ساکن در آمریکا مسدود شود.

صرافی ریال با ارائه سرویس حواله ارزی به آمریکا، این کار را ساده کرده است. در این روش نیازی به پرداخت دلاری نخواهد بود و در سریعترین زمان انجام خواهد شد.

شما جزء کدام گروه هستید؟  امنیت حواله برای شما مهم است؟ با ما درتماس باشید.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

 صدور حواله ارزی به آمریکا

آمریکا یک کشور با سخت گیری های مالی بسیار بالایی می باشد. در صورتیکه قصد حواله به آمریکا را داشته باشید می بایست از راه مطمئن اقدام نمایید. صرافی ریال به هیچ عنوان با مبدأ ایران حواله به آمریکا انجام نخواهد داد. با توجه به قرارگیری محل صرافی ریال در شهر استانبول و دسترسی به سیستم بین المللی بانکی حواله ارزی به کشور آمریکا را در مطمئن ترین بستر برای شما انجام خواهد داد.

فراموش نکنید که این نوع حواله ریسک بالایی دارد و قبل از انجام حواله به آمریکا از کارشناسان صرافی ریال مشاوره رایگان دریافت کنید.

پس از تکمیل فرم، درخواست شما بررسی می گردد و اطلاعات هویتی و مالی از شما درخواست می گردد.