حواله به آلمان

کشور آلمان مقصد افرادی که قصد مهاجرت دارند می باشد. حواله به آلمان معمولا جهت پرداخت شهریه، انتقال به اقوام و پرداخت هزینه های اقامت انجام می گیرد. حواله به آلمان به راحتی انجام شده و ریسک بالایی ندارد. بطور کلی حواله به کشور های اروپایی در مقایسه با کشورهای آمریکایی ساده تر می باشد. صرافی ریال حواله به دانشگاه های آلمان را در  ۲۴ ساعت و با مناسبترین کارمزد انجام می دهد

صرافی ریال با ارائه سرویس حواله ارزی به آلمان، این کار را ساده کرده است. در این روش نیازی به پرداخت دلار  یا یورو نخواهد بود و در سریعترین زمان انجام خواهد شد.

شما جزء کدام گروه هستید؟  امنیت حواله برای شما مهم است؟ با ما درتماس باشید.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

صدور و ارسال حواله ارزی به کانادا

برای بهتر انجام شدن عملیات حواله ارزی و ارسال قطعی هویت فرد دریافت کننده بسیار مهم می باشد از اینرو جهت صدور حواله به آلمان در اولین گام، اطلاعات هویتی فرد گیرنده تایید می گردد. شما می توانید درخواست حواله به دلار، یورو و دیگر واحدهای ارزی را ارسال نمایید اما پیشنهاد ما ارسال حواله به واحد پولی همان کشور می باشد.به دلیل اینکه معمولا درخواست ها جهت پرداخت شهریه و یا ارسال به اقوام می باشد؛ بطور معمول حواله های ارسالی به کشورهای آلمان به واحد یورو انجام می پذیرد. صرافی ریال در بهترین زمان با مناسبترین کارمزد خدمات حواله به آلمان را انجام خواهد داد.

فراموش نکنید که حواله های ارزی از ایران دارای چالش های فراون می باشد، لطفا قبل از انجام حواله به آلمان از کارشناسان صرافی ریال مشاوره رایگان دریافت کنید.

پس از تکمیل فرم، درخواست شما بررسی می گردد و اطلاعات هویتی و مالی از شما درخواست می گردد.