حواله به گرجستان

حواله به گرجستان

سیستم مالی گرجستان هر ساله دستخوش تغییرات شده است و به دلیل تغییر قوانین مهاجرتی در آینده نیز دچار تغییر خواهد شد. حواله به گرجستان توسط بسیاری از ایرانیان انجام می شود. خرید خانه، هزینه های ثبت شرکت، اجاره محل سکونت از جمله درخواست حواله به گرجستان می باشد. میزان مسافرت ایرانیان در سال 97 تا ۵۰٪ درصد افزایش داشته است و این حجم بالای مسافرت با عث افزایش درخواست حواله ارزی به گرجستان شده است.

صرافی ریال با ارائه سرویس حواله ارزی به گرجستان، این کار را ساده کرده است. در این روش نیازی به پرداخت دلار یا لاری نخواهد بود و در سریعترین زمان انجام خواهد شد.

شما جزء کدام گروه هستید؟  امنیت حواله  برای شما مهم است؟ با ما درتماس باشید.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

ارسال پول به گرجستان

اخذ اقامت از طریق خرید خانه و یا شروع کسب و کار در این کشور باعت شده تا بسیاری از ایرانیان به گرجستان رفته و نسبت اخذ اقامت از این طریق اقدام نمایند. از آنجایی که خروج حجم بالای ارز ممنوع می باشد، بازار حواله به گرجستان داغ شده و افراد زیای این روش را انتخاب می کنند. اما چالش حواله به گرجستان کجاست؟

اگر شما برای حواله به گرجستان راه درست را انتخاب کنید، پول شما سوخت نخواهد شد. بخشی از حواله ارزی به گرجستان توسط بانک های این کشور مسدود می شوند و تنها دلیل آن،‌این است که فرد یا شرکت حواله دهنده روش اشتباهی برای انجام حواله انتخاب کرده است. پول واریز شده در حساب های بانکی گرجستان به هیچ عنوان نباید به نام شخص ایرانی غیر مقیم باشد.  مبدا حواله به گرجستان از طریق صرافی ریال خارج از ایران می باشد، تا وجه شما به صورت امن انتقال یابد.

فراموش نکنید که حواله های ارزی از ایران دارای چالش های فراون می باشد، لطفا قبل از انجام حواله به گرجستان از کارشناسان صرافی ریال مشاوره رایگان دریافت کنید.

پس از تکمیل فرم، درخواست شما بررسی می گردد و اطلاعات هویتی و مالی از شما درخواست می گردد.