حواله به فرانسه

فرانسه کشوری است‌ که عمدتا پذیرای مهاجرین ایرانی فعال در عرصه هنر، می باشد. حواله به فرانسه می تواند از طریق سوئیفت انجام شود. بطور معمول حواله به انگلستان  جهت پرداخت شهریه دانشگاه، ارسال به اقوام، شرکت در ورک شاپ های فرانسوی و … انجام می شود.  برخی از مشتریان ما جهت پرداخت هزینه های اولیه مهاجرت نسبت به حواله ارزی به وکیل فرانسوی اقدام می کنند.

صرافی ریال با ارائه سرویس حواله ارزی به فرانسه، این کار را ساده کرده است. در این روش نیازی به پرداخت دلاری نخواهد بود و در سریعترین زمان انجام خواهد شد.

شما جزء کدام گروه هستید؟  امنیت حواله برای شما مهم است؟ با ما درتماس باشید.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

صدور و ارسال حواله ارزی به فرانسه

برای بهتر انجام شدن عملیات حواله ارزی و ارسال قطعی هویت فرد دریافت کننده بسیار مهم می باشد از اینرو جهت صدور حواله به فرانسه در اولین گام، اطلاعات هویتی فرد گیرنده تایید می گردد. شما می توانید درخواست حواله به دلار، یورو و دیگر واحدهای ارزی را ارسال نمایید اما پیشنهاد ما ارسال حواله به یورو می باشد.به دلیل اینکه معمولا درخواست ها جهت پرداخت شهریه و یا ارسال به اقوام می باشد؛ بطور معمول حواله های ارسالی به کشورهای اروپایی به واحد یورو انجام می پذیرد. صرافی ریال در بهترین زمان با مناسبترین کارمزد خدمات حواله به فرانسه را انجام خواهد داد.

فراموش نکنید که حواله های ارزی از ایران دارای چالش های فراون می باشد، لطفا قبل از انجام حواله به فرانسه از کارشناسان صرافی ریال مشاوره رایگان دریافت کنید.

پس از تکمیل فرم، درخواست شما بررسی می گردد و اطلاعات هویتی و مالی از شما درخواست می گردد.